014741 DR Oboustranné rámečky na vzpomínkové předměty 3ks Černá

014741 DR Oboustranné rámečky na vzpomínkové předměty 3ks Černá

2 obchody
Značka:

DR

Recenze:

Recenze a testy 014741 DR Oboustranné rámečky na vzpomínkové předměty 3ks Černá 5903181014741 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Rámečky jsou velmi originálním nápadem na moderní a efektní vystavení předmětů, které evokují výjimečné chvíle. Může to být mušle z dovolené u moře, lístky z koncertu oblíbené kapely, první náboje... Více o produktu

od 315,00 Kč
Informace o produktu
014741 DR Oboustranné rámečky na vzpomínkové předměty 3ks Černá

Rámečky jsou velmi originálním nápadem na moderní a efektní vystavení předmětů, které evokují výjimečné chvíle. Může to být mušle z dovolené u moře, lístky z koncertu oblíbené kapely, první náboje vystřelené na střelnici, jubilejní mince, odznak z akce, oblíbená lego figurka nebo voják z dětství. Rámečky jsou také skvělé pro uložení šperků, které nejen chrání před prachem, ale zvýrazní jejich celou krásu. Díky průhledné, pružné a odolné membráně předměty uzavřené v rámu vypadají z dálky, jako kdyby se vznášely ve vzduchu.Rámečky na vzpomínkové předmětyVyrobeno z pevného plastuS pružnou, průhlednou a pevnou membránouVhodné i pro vystavení šperkůSada obsahuje 3 rámečky a 4 stojany (2 pro horizontální a 2 pro diagonální polohu)Předměty vypadají jakoby v rámečku levitovalyJednoduché použití: otevřete rám, vložíte předmět mezi membránu, zavřete a položíte na stojanPo vyjmutí předmětů se membrána vrátí do původní polohyIdeální pro krásné vystavte předměty, šperky nebo vzpomínkové předmětyRozměry jednoho rámečku: 11 x 11 x 2 cmPPL kurýr: 99 KčPPL ParcelShop: 89 KčDobírka: + 30 KčPři objednávce nad 1300 Kč je doprava zdarma.

1. barvaČerná
Reklama