1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence)

1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence)

Žádný obchod
Značka:

Microsoft

Recenze:

Recenze a testy 1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence) najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Klientské licence pro server (CAL) 1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence): Operační systém Windows Server 2019 ve verzi Standard je určen pro malé a střední společnosti vyžadující pokročilé funkce pro pobočky či nástroje... Více o produktu

Tento produkt momentálně nenabízí žádný obchod.

Informace o produktu

1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence)

Klientské licence pro server (CAL) 1 klient pro Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licence): Operační systém Windows Server 2019 ve verzi Standard je určen pro malé a střední společnosti vyžadující pokročilé funkce pro pobočky či nástroje pro virtualizaci. Windows Server 2019 představuje novou platformu přenášející cloudových schopností přímo do vašeho datového centra, díky čemuž bude vaše konkurenceschopnost mnohem vyšší. Nová verze operačního systému pokročila také v oblasti bezpečnosti, aplikační platformy, rychlosti a agility.  Klíčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridní schopnosti s AzurePokročilé vícevrstvé zabezpečeníRychlejší inovace aplikacíMimořádná hyperkonvergentní infrastrukturaCentrum pro správu v systému Windows 10Elektronická licence určená pro školy Elektronická licence Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL pro školyZakoupením tohoto produktu obdržíte přístupovou licenci pro použití ve školství. Díky této elektronické licenci získáte možnost přístupu zařízení k příslušnému serverovému softwaru. K provozování serveru budete potřebovat vlastní Server licence a příslušný počet přístupových licencí CAL dle počtu zařízení.CAL pro zařízení - 1 zařízení, neomezený počet uživatelů. Tato licence je optimálním řešením pro společnosti, které potřebují sdílet zařízení např. na směnách.Multilicence OLP (Open Licence) - minimální množství při prvním nákupu je 5 kusů. Od tohoto nákupu platí smlouva 2 roky a zákazník může nakupovat v OLP programu licence k jakémukoli produktu (pokud jsou dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádět autorizační číslo. Platnost samotných licencí je trvalá.

Reklama