1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

Žádný obchod
Značka:

Microsoft

Recenze:

Recenze a testy 1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Klientské licence pro server (CAL) 1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick: Operační systém Windows Server 2019 ve verzi Standard je určen pro malé a střední společnosti vyžadující pokročilé funkce pro pobočky či nástroje... Více o produktu

Tento produkt momentálně nenabízí žádný obchod.

Informace o produktu

1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

Klientské licence pro server (CAL) 1 RDS klient pro Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick: Operační systém Windows Server 2019 ve verzi Standard je určen pro malé a střední společnosti vyžadující pokročilé funkce pro pobočky či nástroje pro virtualizaci. Windows Server 2019 představuje novou platformu přenášející cloudových schopností přímo do vašeho datového centra, díky čemuž bude vaše konkurenceschopnost mnohem vyšší. Nová verze operačního systému pokročila také v oblasti bezpečnosti, aplikační platformy, rychlosti a agility.  Klíčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridní schopnosti s AzurePokročilé vícevrstvé zabezpečeníRychlejší inovace aplikacíMimořádná hyperkonvergentní infrastrukturaCentrum pro správu v systému Windows 10 Elektronická licence Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CALZakoupením tohoto produktu obdržíte licenci pro zařízení, komerční použití a vzdálený přístup. Díky této elektronické licenci získáte možnost snadné a především přehledné práce přes vzdálenou plochu mimo organizaci.CAL pro zařízení - 1 zařízení, neomezený počet uživatelů. Tato licence je optimálním řešením pro společnosti, které potřebují sdílet zařízení např. na směnách.Multilicence OLP (Open Licence) - minimální množství při prvním nákupu je 5 kusů. Od tohoto nákupu platí smlouva 2 roky a zákazník může nakupovat v OLP programu licence k jakémukoli produktu (pokud jsou dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádět autorizační číslo. Platnost samotných licencí je trvalá.

Reklama