AMINOSTAR BCAA Extreme pure 220 kapslí

AMINOSTAR BCAA Extreme pure 220 kapslí

2 obchody
Značka:

Aminostar

Recenze:

Recenze a testy AMINOSTAR BCAA Extreme pure 220 kapslí 8594046793573 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

BCAA Extreme Pure - směs od společnosti Aminostar má speciálně zvýšený obsah nejdůležitější větvené řetězové aminokyseliny L-Leucinu pro vyšší nárůst svalové hmoty. BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin... Více o produktu

od 417,00 Kč
Informace o produktu
AMINOSTAR BCAA Extreme pure 220 kapslí

BCAA Extreme Pure - směs od společnosti Aminostar má speciálně zvýšený obsah nejdůležitější větvené řetězové aminokyseliny L-Leucinu pro vyšší nárůst svalové hmoty. BCAA Extreme Pure je speciální směsí větvených aminokyselin pro podporu efektivního silového tréninku. Obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin, v poměru 4:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Esenciální aminokyseliny jsou základem proteinů, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Doporučené dávkování:


3 kapsle 30 min. před výkonem a 3 kapsle 30 min. po výkonu.


Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Nutriční hodnoty Aminostar BCAA Extreme Pure 220 kapslí:
v porci 1cpsL-valin
83 mgL-isoleucin
83 mgL-leucin
333 mgSložení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýAlergeny:Neobsahuje.

Barvavícebarevná
Reklama