Aminostar CarnoSyn Beta-alanine 120 kapslí

Aminostar CarnoSyn Beta-alanine 120 kapslí

1 obchod
Značka:

Aminostar

Recenze:

Recenze a testy Aminostar CarnoSyn Beta-alanine 120 kapslí 8594046790596 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

CarnoSyn = posuňte svůj výkon při tréninku na maximální hranici! CarnoSyn® obsahuje patentovanou formu aminokyseliny Beta-alaninu CarnoSyn®. Beta-alanin se vyskytuje přirozeně v těle a je součástí dipeptidu Carnosinu. Doporučené dávkování:... Více o produktu

369,00 Kč
Informace o produktu
Aminostar CarnoSyn Beta-alanine 120 kapslí

CarnoSyn = posuňte svůj výkon při tréninku na maximální hranici! CarnoSyn® obsahuje patentovanou formu aminokyseliny Beta-alaninu CarnoSyn®. Beta-alanin se vyskytuje přirozeně v těle a je součástí dipeptidu Carnosinu.

Doporučené dávkování:


2 kapsle ráno po jídle a 2 kapsle 30-60 min. před fyzickým výkonem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!Skladujte při teplotě do 25oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Nutriční hodnoty Aminostar CarnoSyn Beta-alanine 120 kapslí:
2 kapsleCarnoSyn® Beta – alanin
1200 mgSložení: Beta-alanin CarnoSyn®, kapsle (želatina, barviva: titanová běloba, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý.

Barvavícebarevná
Reklama