AMINOSTAR Pure CFM whey protein isolate 90% příchuť jahoda 1000 g

AMINOSTAR Pure CFM whey protein isolate 90% příchuť jahoda 1000 g

2 obchody
Značka:

Aminostar

Recenze:

Recenze a testy AMINOSTAR Pure CFM whey protein isolate 90% příchuť jahoda 1000 g 8594046791227 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

CFM Whey Protein Isolate - CFM je přírodní , nechemický proces výroby proteinového isolátu nejvyšší kvality . Tento proces chrání proteinovou strukturu – tak jako jeho biologickou aktivitu – a... Více o produktu

od 868,00 Kč
Informace o produktu
AMINOSTAR Pure CFM whey protein isolate 90% příchuť jahoda 1000 g

CFM Whey Protein Isolate - CFM je přírodní , nechemický proces výroby proteinového isolátu nejvyšší kvality . Tento proces chrání proteinovou strukturu – tak jako jeho biologickou aktivitu – a udržuje nejefektivnější rovnováhu mezi proteiny a peptipy, přírodně se vyskytující v syrovátce. Obsahuje čistý 90% syrovátkový proteinový izolát, který pomáhá při nárůstu svalové hmoty.

CFM proteinový izolát se vyrábí přírodním procesem několikanásobné mikrofiltrace, odstraňujícím nepodstatné složky syrovátky a přitom zachovávající přirozenou strukturu proteinu.

Doporučené dávkování:


základní denní dávka je 50 g (2 odměrky) prášku 2x denně, např. k dopolední přesnídávce a do 3 hodiny po tréninku. Odměrkou odměřte 50 g prášku a vsypte do šejkru naplněného 250 ml vody nebo nízkotučného mléka a dobře rozmíchejte.


Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Nutriční hodnoty Aminostar CFM Whey Protein Isolate 1000g - Čokoláda:
ve 100gEnergetická hodnota1584 kJ
373 kcalTuky1 gSacharidy1 gBílkoviny90 gSložení: Cross-flow whey protein isolate CFM s proteinovými frakcemi Beta-lactoglobulin, Alfa - lactalbumin, Bovine sérum albumin, Immunoglobulin G, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase, kakao, stabilizátor: guma guar, aroma, sladidlo: sukralóza, barvivo Alergeny:Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

Nutriční hodnoty Aminostar CFM Whey Protein Isolate 1000g - Jahoda:
ve 100gEnergetická hodnota1584 kJ
373 kcalTuky1 gSacharidy1 gBílkoviny90 gSložení: Cross-flow whey protein isolate CFM s proteinovými frakcemi Beta-lactoglobulin, Alfa - lactalbumin, Bovine sérum albumin, Immunoglobulin G, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase, stabilizátor: guma guar, aroma, sladidlo: sukralóza, barvivo (extrakt z červené řepy).Alergeny: Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

Nutriční hodnoty Aminostar CFM Whey Protein Isolate 1000g - Vanilka:
ve 100gEnergetická hodnota1584 kJ
373 kcalTuky1 gSacharidy1 gBílkoviny90 gSložení: Cross-flow whey protein isolate CFM s proteinovými frakcemi Beta-lactoglobulin, Alfa - lactalbumin, Bovine sérum albumin, Immunoglobulin G, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase, stabilizátor: guma guar, aroma, sladidlo: sukralózaAlergeny: Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

PříchuťJahoda
Barvavícebarevná
Reklama