AMINOSTAR Xpower caffeine active 90 kapslí

AMINOSTAR Xpower caffeine active 90 kapslí

2 obchody
Značka:

Aminostar

Recenze:

Recenze a testy AMINOSTAR Xpower caffeine active 90 kapslí 8594046798271 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Kofein je látkou, která má silně stimulační účinky na centrální nervovou soustavu. Xpower Caffeine Active obsahuje kofein, který přispívá ke zvýšení výkonnosti, vytrvalosti a oddálení únavy, čímž umožňuje prodloužit dobu... Více o produktu

od 209,00 Kč
Informace o produktu
AMINOSTAR Xpower caffeine active 90 kapslí

Kofein je látkou, která má silně stimulační účinky na centrální nervovou soustavu. Xpower Caffeine Active obsahuje kofein, který přispívá ke zvýšení výkonnosti, vytrvalosti a oddálení únavy, čímž umožňuje prodloužit dobu cvičení. Podporuje koncentraci a ostražitost.

Doporučené dávkování:


základní denní dávka je 1 kapsle asi 90 minut před fyzickým výkonem.


Upozornění: Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce.Přípravek není určen pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Pozor! Kofein má schopnost odvodňovat organismus, proto dodržujte zásady pitného režimu. Nemíchejte s alkoholem.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 7 měsíců.

Nutriční hodnoty Aminostar Xpower Caffeine Active 90 kapslí:
v porci 1cpsKofein
200 mgMaltodextrin
200 mgSložení: kofein, maltodextrin, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý.Alergeny: Neobsahuje.

Barvavícebarevná
Reklama