Amix ALA kyselina Alfa Lipoová 60 kapslí

Amix ALA kyselina Alfa Lipoová 60 kapslí

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix ALA kyselina Alfa Lipoová 60 kapslí 8594159532830 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Alfa lipoová kyselina - Ala patří mezi antioxidanty. Je nazývána "univerzálním antioxidantem", protože je rozpustná v tucích i ve vodě. ALA je v malém množství vyráběna přímo v těle. Je... Více o produktu

409,00 Kč
Informace o produktu
Amix ALA kyselina Alfa Lipoová 60 kapslí

Alfa lipoová kyselina - Ala patří mezi antioxidanty. Je nazývána "univerzálním antioxidantem", protože je rozpustná v tucích i ve vodě. ALA je v malém množství vyráběna přímo v těle. Je též obsažena v některých potravinách, především v játrech a kvasnicích.

SLOŽENÍ:obsahuje: glukóza, kyselina alfa lipoová (ALA) 200 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Užívejte 1 kapsli denně s jídlem.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliALA - Alfa Lipoová kyselina200 mg

Barvavícebarevná
Reklama