Amix Arginine Peptide PepForm 90 kapslí

Amix Arginine Peptide PepForm 90 kapslí

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Arginine Peptide PepForm 90 kapslí 8594159539938 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná. Amix™ Arginine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu L-Argininu, která vzniká procesem kombinující volnou formu L-Argininu... Více o produktu

320,00 Kč
Informace o produktu
Amix Arginine Peptide PepForm 90 kapslí

Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná. Amix™ Arginine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu L-Argininu, která vzniká procesem kombinující volnou formu L-Argininu s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za použití pokročilých frakcionačních a separačních technologií. Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná. L-Arginin je prekurzorem oxidu dusnatého (NO), pomáhá stimulovat uvolňování růstového hormone a zlepšuje imunitní funkce organismu.

V bodech:


unikátní forma L-Argininu
proces kombinující volnou formu L-Argininu s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky
použití pokročilých frakcionačních a separačních technologií


Doporučené dávkování:


Osoby s tělesnou hmotností do 80 kg vezměte 2 kapsle denně a osoby s tělesnou hmotností nad 80 kg vezměte 4 kapsle denně.
Polovinu denní dávky berte po fyzické námaze a druhou polovinu před spaním. Zapijte vždy dostatečným množstvím vody.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition Arginine PepForm Peptides 90 kapslí:
2 kapslePepForm® Arginin Peptidy
1000 mgSložení:PepForm® Arginin peptidy (syrovátkové peptidy (mléko), L-Arginin), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo (oxid titaničitý)), látky protispékavé (stearát hořečnatý, oxid křemičitý).Alergeny:Může obsahovat stopy mléka,vajec, lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Barvavícebarevná
Reklama