Amix BCAA Elite Rate, 120 kapslí 120 ks

Amix BCAA Elite Rate, 120 kapslí 120 ks

5 obchodů
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix BCAA Elite Rate, 120 kapslí 120 ks 8594159531772 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Naprosto dokonalé BCAA Elite Rate pro ochranu svalové hmoty a regeneraci od výrobce Amix! Amix™ BCAA Elite Rate obsahuje ideální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin 2:1:1. Esenciální aminokyseliny patří... Více o produktu

od 337,00 Kč
Informace o produktu
Amix BCAA Elite Rate, 120 kapslí 120 ks

Naprosto dokonalé BCAA Elite Rate pro ochranu svalové hmoty a regeneraci od výrobce Amix! Amix™ BCAA Elite Rate obsahuje ideální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin 2:1:1. Esenciální aminokyseliny patří mezi základní složky bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů.

V bodech:


urychluje regeneraci
podporuje anti-katabolické reakce
podporuje růst svalů a síly
zvyšuje svalovou hmotu


Doporučené dávkování:


Denní dávka je 6 kapslí. Vezměte 3 kapsle 30-60 minut před fyzickým výkonem a 3 kapsle ihned po fyzickém výkonu.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition BCAA Elite Rate 120 kapslí:
6 kapslíL-Isoleucin
750 mg
L-Leucin
1500 mg
L-Valin
750 mg
Složení:L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Alergeny:Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Barvavícebarevná
Reklama