Amix BCAA Peptide PepForm 90 kapslí

Amix BCAA Peptide PepForm 90 kapslí

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix BCAA Peptide PepForm 90 kapslí 8594159539884 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Doplněk stravy obsahující unikátní formu aminokyselin s rozvětveným řetězcem. BCAA PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu aminokyselin s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA, které byly vyrobeny procesem kombinující volné... Více o produktu

320,00 Kč
Informace o produktu
Amix BCAA Peptide PepForm 90 kapslí

Doplněk stravy obsahující unikátní formu aminokyselin s rozvětveným řetězcem. BCAA PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu aminokyselin s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA, které byly vyrobeny procesem kombinující volné formy těchto aminokyselin s peptidy izolovanými z čerstvé sladké syrovátky pomocí pokročilé formy frakcionace a separace. Peptidová forma aminokyselin je mnohem lépe vstřebatelná a tím pádem lépe využitelná.

Doporučené dávkování:


Vezměte 2-4 kapsle denně, z toho 1-2 kapsle před fyzickou námahou a 1-2 kapsle po ní. Zapijte vždy dostatečným množstvím vody.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition BCAA PepForm Peptides 90 kapslí:
2 kapslePepForm BCAA 2:1:11000 mgSložení:PepForm® BCAA peptidy (syrovátkové peptidy /z mléka/, BCAA peptidy, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Alergeny:Může obsahovat stopy sóji, vajec, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Barvavícebarevná
Reklama