Amix Beef Amino 250 tablet

Amix Beef Amino 250 tablet

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Beef Amino 250 tablet 8594159535718 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Hydrolyzovaný hovězí protein s obsahem peptidů. Je výborným zdrojem kvalitního spektra aminokyselin napomáhajících růstu kvalitní svalové hmoty a prohlubujících regeneraci. Je téměř bez tuku a cholesterolu! Hydrolyzovaný hovězí protein s... Více o produktu

541,00 Kč
Informace o produktu
Amix Beef Amino 250 tablet

Hydrolyzovaný hovězí protein s obsahem peptidů. Je výborným zdrojem kvalitního spektra aminokyselin napomáhajících růstu kvalitní svalové hmoty a prohlubujících regeneraci.
Je téměř bez tuku a cholesterolu! Hydrolyzovaný hovězí protein s obsahem peptidů. Je výborným zdrojem kvalitního spektra aminokyselin. Je téměř bez tuku!

V bodech:


přispívá k maximálnímu růstu svalové hmoty
podporuje regeneraci po náročném výkonu
napomáhá udržovat pozitivní dusíkovou bilanci
chrání svalovou hmotu před rozpadem


Doporučené dávkování:


Denní dávka jsou 3 tablety 1-3 x denně mezi jídly.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition Beef Amino Tablets 250 tablet:
3 tabletyHydrolyzovaný hovězí protein
6000 mg
Složení:Hydrolyzovaný hovězí protein, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.Alergeny:Výrobek může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů a arašídů.

Barvavícebarevná
Reklama