Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet 8594159533974 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Amix™ Calcium-Magnesium-Zinc – směs základních minerálů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení... Více o produktu

od 279,00 Kč
Informace o produktu
Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix™ Calcium-Magnesium-Zinc – směs základních minerálů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů a nehtů. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.


SLOŽENÍ:obsahuje: Kyselina strearová, Karboxymethylcelulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý


DÁVKOVÁNÍ:Užívejte 1-2 tablety s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Vitamíny a minerály

v 1 tabletěHořčík133.3 mg (36%*) Vápník333.3 mg (42%*) Zinek8.3 mg (83%*)

Barvavícebarevná
Reklama