Amix CarniLine 1500mg 90 kapslí

Amix CarniLine 1500mg 90 kapslí

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix CarniLine 1500mg 90 kapslí 8594159532342 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

CarniLine - Vysoce kvalitní L-Carnitine Carnipure® v kapslích.Podporuje spalování tuků a jejich přeměnu navyužitelnou energii. Napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a podporuje srdeční činnost. Vysoce kvalitní L-Carnitine CarniZone® v... Více o produktu

od 469,00 Kč
Informace o produktu
Amix CarniLine 1500mg 90 kapslí

CarniLine - Vysoce kvalitní L-Carnitine Carnipure® v kapslích.Podporuje spalování tuků a jejich přeměnu navyužitelnou energii. Napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a podporuje srdeční činnost. Vysoce kvalitní L-Carnitine CarniZone® v kapslích s přídavkem extraktu z černého pepře (BioPerine®)

Doporučené dávkování:


Denní dávka jsou 2 kapsle 30-45 min před sportovním výkonem nebo ráno na lačno.


Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition CarniLine 90 kapslí:
2 kapsleL-Karnitin tartrát 68%
1500 mg z toho čistý L-karnitin1020 mg
BioPerine
5 mgSložení:L-Karnitin tartrát 68%, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), extrakt z černého pepře BioPerine®, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Alergeny:Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Barvavícebarevná
Reklama