Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kapslí

Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kapslí

Žádný obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kapslí 8594159532038 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Creatine Ethyl Ester HCl je výjimečně dobře rozpustný kreatin, jehož výsledkem je dokonalé vstřebání a stálost. Kapsle a tablety s obsahem kreatin ethyl esteru . Vyznačují se velmi dobrou stabilitou... Více o produktu

Tento produkt momentálně nenabízí žádný obchod.
Informace o produktu
Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kapslí

Creatine Ethyl Ester HCl je výjimečně dobře rozpustný kreatin, jehož výsledkem je dokonalé vstřebání a stálost. Kapsle a tablety s obsahem kreatin ethyl esteru. Vyznačují se velmi dobrou stabilitou a perfektní využitelností. Kreatin má vliv na velikost svalových buněk. Dosavadní výzkumy ukazují, že díky suplementaci kreatinem se zvyšuje objem vody zadržované ve svalových buňkách. To dává svalovým buňkám větší objem a dále to pozitivně vyrovnává dusíkovou bilanci. Kreatin má anti-katabolické vlastnosti. Další studie ukazují, že kreatin může snížit katabolické procesy ve svalech a umožní jejich stálý růst.

V bodech:


jedna z nejrozpustnějších forem kreatinu
okamžitá absorpce díky esterové skupině – 99% využití v těle
nezpůsobuje žaludeční potíže
nezpůsobuje zadržování vody jako ostatní formy kreatinu.


Doporučené dávkování:


pro zvýšení sportovního výkonu a síly vezměte 5-6 kapslí asi 30-45 minut před začátkem sportovního výkonu.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition CEE - Creatine Ethyl Ester 350 kapslí:
1 kapsle5 kapslíKreatin Ethyl Ester HCl
750 mg3750 mgSložení: kreatin ethylester hydrochlorid, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýAlergeny:Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Barvavícebarevná
Reklama