AMIX ChelaZone CopperChel měď v chelátové formě 90 kapslí

AMIX ChelaZone CopperChel měď v chelátové formě 90 kapslí

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy AMIX ChelaZone CopperChel měď v chelátové formě 90 kapslí 8594060007809 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

ChelaZone® CopperChel® od Amix je chelátová forma mědi pro nejlepší vstřebání. Amix CopperChel® je doplněk stravy se 100% obsahem nejlepší a snadno vstřebatelné formy mědi, ChelaZone® bisglycinátu chelátu měďnatého v... Více o produktu

od 346,00 Kč
Informace o produktu
AMIX ChelaZone CopperChel měď v chelátové formě 90 kapslí

ChelaZone® CopperChel® od Amix je chelátová forma mědi pro nejlepší vstřebání. Amix CopperChel® je doplněk stravy se 100% obsahem nejlepší a snadno vstřebatelné formy mědi, ChelaZone® bisglycinátu chelátu měďnatého v rostlinné kapsli V-Caps® Plus.

ChelaZone® chelátové minerály jsou přirozenou formou minerálů pro lidské tělo. Jsou vstřebávány velmi snadno a rychle, mají pozitivní vliv na celkovou použitelnost minerálu a to zejména na jeho účinnost.

Benefity: Chelátová forma mědi s vysokou využitelností a vstřebatelností

Měď přispívá k:


udržování normálních pojivových tkání
normálnímu energetickému metabolismu
normální funkci nervového systému
normální pigmentaci vlasů
normálnímu přenosu železa v těle
normální funkci imunitního systému
ochraně buněk před oxidativním stresem


Doporučené dávkování:


Vezměte 1-2 kapsle denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition ChelaZone® CopperChel® 90 kapslí:
v porci 1cspRHPMěď3 mg300 %RHP - referenční hodnota příjmu Složení: látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza, rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); ChelaZone® bisglycinát chelát měďnatý, látky protispékavé: rostlinný stearan hořečnatý a oxid křemičitý.Alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku a korýšů.

Barvavícebarevná
Reklama