Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí

Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí 8594159539921 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Amix™ Creatine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu kreatinu vytvořenou procesem kombinující kreatin s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za použití pokročilých technologií frakcionace a se para... Více o produktu

320,00 Kč
Informace o produktu
Amix Creatine Peptide PepForm 90 kapslí

Amix™ Creatine PepForm® Peptides je doplněk stravy obsahující unikátní formu kreatinu vytvořenou procesem kombinující kreatin s peptidy izolované z čerstvé sladké syrovátky za použití pokročilých technologií frakcionace a separace. Strukturované peptidy kreatinu jsou lépe vstřebatelné. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v po sobě jdoucích, krátkodobých, intenzivních cvičeních. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 3 g kreatinu denně.

SLOŽENÍ:PepForm® Kreatin (syrovátkové peptidy /z mléka/, Kreatin Monohydrát), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 2-4 kapsle denně zhruba 30-60 minut před fyzickou námahou. Zapijte dostatečným množství vody.
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliv dávce 2 kapsleKreatin200 mg400 mgPepForm® Kreatin Peptidy500 mg1000 mg

Barvavícebarevná
Reklama