Amix GreenDay ProVEGAN Ashwagandha KSM-66 Pure 60Vcaps

Amix GreenDay ProVEGAN Ashwagandha KSM-66 Pure 60Vcaps

1 obchod
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix GreenDay ProVEGAN Ashwagandha KSM-66 Pure 60Vcaps 8594060008042 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem patentovaného extraktu (KSM-66) z kořene rostliny Withánie snodárné známé jako Ašvaganda. KSM-66 Ašvaganda (Withania somnifera) je vlajková loď v oblasti tradiční... Více o produktu

418,00 Kč
Informace o produktu
Amix GreenDay ProVEGAN Ashwagandha KSM-66 Pure 60Vcaps

Doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem patentovaného extraktu (KSM-66) z kořene rostliny Withánie snodárné známé jako Ašvaganda. KSM-66 Ašvaganda (Withania somnifera) je vlajková loď v oblasti tradiční indické Ayuervédské medicíny. Ašvaganda podporuje rovnováhu v těle. Je to adaptogenní bylina, která pomáhá tělu úspěšně se přizpůsobit stresovým podmínkám. Je jednou z mála bylin s významnými účinky na psychologické i fyziologické aspekty fungování člověka.


SLOŽENÍ:



obsahuje: KSM-66 ašvaganda prášek (withania Somnifera kořen), rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, rostlinný stearát hořečnatý a oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:



Vezměte 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliKSM-66 Ašvaganda prášek (withania somnifera)500 mgz toho 5% withanolidů25 mg

Barvazelená
Reklama