Amix GreenDay ProVEGAN Gold GABA 90 Vcaps

Amix GreenDay ProVEGAN Gold GABA 90 Vcaps

3 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix GreenDay ProVEGAN Gold GABA 90 Vcaps 8594159534124 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

GreenDays® ProVegan Gold Gaba je doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem neesenciální aminokyseliny, gama-aminomáselné kyseliny (GABA). SLOŽENÍ: obsahuje: gama-aminomáselná kyselina, rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid... Více o produktu

od 239,00 Kč
Informace o produktu
Amix GreenDay ProVEGAN Gold GABA 90 Vcaps

GreenDays® ProVegan Gold Gaba je doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem neesenciální aminokyseliny, gama-aminomáselné kyseliny (GABA).

SLOŽENÍ:obsahuje: gama-aminomáselná kyselina, rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, rostlinný stearan hořečnatý a oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 1 kapsli denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliGaba750 mg

Barvazelená
Reklama