Amix Mr.Poppers Coconut Oil 300g

Amix Mr.Poppers Coconut Oil 300g

1 obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Mr.Poppers Coconut Oil 300g 8594159532090 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Mr. Popper ́s Coconut Oil– je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Absolutně bez použití chemických látek. Mr. Popper ́s Coconut Oil – je rafinovaný kokosový olej vyrobený... Více o produktu

192,00 Kč
Informace o produktu
Amix Mr.Poppers Coconut Oil 300g

Mr. Popper ́s Coconut Oil– je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Absolutně bez použití chemických látek.
Mr. Popper ́s Coconut Oil – je rafinovaný kokosový olej vyrobený kontrolovanou metodou rafinací parou. Absolutně bez použití chemických látek. Výhodou rafinovaného kokosového oleje je vyšší hodnota kouřového bodu než se vyskytuje u pannenského kokosového oleje a díky tomu je vhodný pro vaření s teplotami až do 204 ° C (pannenský olej má kouřový bod 137°). Díky této skutečnosti se hodí na smažení a pečení. Lze ho běžně použít i v péči o tělo. Rafinovaný kokosový olej má neutrální vůni a chuť oproti pannenskému kokosovému oleji, který má typicky kokosovou příchuť a vůni. Z tohoto důvodu se hodí do jakýchkoliv receptů, kde kokosová příchuť není žádoucí.

SLOŽENÍ:
obsahuje: organický rafinovaný kokosový olej (země původu: Filipíny, Malajsie, Indonésie, Papua Nová Guinea

DÁVKOVÁNÍ:
Jako doplněk vezměte 1-4 lžíce denně. Může být přidán do Vašeho oblíbeného jídla pro zvýšení jeho nutričních hodnot.

UPOZORNĚNÍ
Upozornění na alergeny: Může obsahovat stopy oříšků a arašídů.
Skladujte v pokojové teplotě na studeném a suchém místě mimo sluneční záření. Kokosový olej se vyskytuje v pevném stavu do 24 ºC a při teplotách vyšších taje. Je to přirozená vlastnost tohoto oleje. Skladování v ledničce není nutností. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g Energetická hodnota 3700 kJ Energetická hodnota 900 kCal z toho nasycené mastné kyseliny 91 g z toho mononenasycené mastné kyseliny 7 g z toho polynenasycené mastné kyseliny 2 g

Barvavícebarevná
Reklama