Amix MuscLe Core Five Star Series Anabolic Amino Tabs con CreaPep 250 tablet

Amix MuscLe Core Five Star Series Anabolic Amino Tabs con CreaPep 250 tablet

1 obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix MuscLe Core Five Star Series Anabolic Amino Tabs con CreaPep 250 tablet 8594159537279 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Anabolic Amino Tabs with CreaPep® jsou tablety obsahující komplex peptidů, volných BCAA aminokyselin, kreatin ve třech formách a dalších látek jako je taurin, glycin, lysin, L-karnitin, L-ornithin a L-citrulín. AMIX™... Více o produktu

672,00 Kč
Informace o produktu
Amix MuscLe Core Five Star Series Anabolic Amino Tabs con CreaPep 250 tablet

Anabolic Amino Tabs with CreaPep® jsou tablety obsahující komplex peptidů, volných BCAA aminokyselin, kreatin ve třech formách a dalších látek jako je taurin, glycin, lysin, L-karnitin, L-ornithin a L-citrulín. AMIX™ Amino Tabs with CreaPe jsou tablety obsahující komplex peptidů, volných BCAA aminokyselin, kreatin ve třech formách a dalších látek jako je taurin, glycin, lysin, L-karnitin, L-ornithin a L-citrulín. Amino Tabs Vám zajistí vyvážený přísun aminokyselin, jež mají pozitivní účinek na dusíkovou bilanci a zvyšují syntézu proteinů, jež se podílejí na stavbě svalové hmoty.

V bodech:


zdroj peptidů aminokyselin
excelentní nutriční kvalita
podporuje antikatabolické reakce v organismu
obsahuje GH povzbuzující matrix a kreatinový matrix
obsahuje CreaPep, jež zvyšuje využití kreatinu v organismu


Doporučené dávkování:


Užívejte 5 tablet denně nejlépe 1 hodinu před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, mimo dosah slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition Anabolic Amino With CreaPep 250 tablet:
5 tabletEnergetická hodnota46 kcal
Tuky< 1 g
Sacharidy2,4 g
Z toho cukry< 0,3 g
Bílkoviny6,9 g
CreaPep vylepšená hydro-proteinová směs
7000 mg z toho CreaPep2500 mg
GH povzbuzující Matrix
3000 mg taurin1750 mg
L-glycin500 mg
L-lysin500 mg
L-karnitin tartrát150 mg
L-ornithin50 mg
L-citrulín malát50 mg
3-kreatin komplex
1500 mgSložení:Látka protispékavá: mikrokrystalická celulóza; stabilizátor: hydrolyzovaný kolagen, inulín; látka protispékavá: oxid křemičitý, stearát hořečnatý; kyseliny: kyselina citronová, kyselina jablečná; aroma, sladidlo: sukralóza

Barvavícebarevná
Reklama