Amix MuscLe Core Five Star Series MuscleDrol 60 kapslí

Amix MuscLe Core Five Star Series MuscleDrol 60 kapslí

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix MuscLe Core Five Star Series MuscleDrol 60 kapslí 8594159535381 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

MuscleCore® MuscleDrol® je doplněk stravy s unikátním extraktem z borovice lesní - Taxadrol®. Taxadrol® je zcela přírodní, nehormonální aktivátor testosteronu tak, že je bezpečný a jak ukazují studie, dokáže zvýšit... Více o produktu

od 588,00 Kč
Informace o produktu
Amix MuscLe Core Five Star Series MuscleDrol 60 kapslí

MuscleCore® MuscleDrol® je doplněk stravy s unikátním extraktem z borovice lesní - Taxadrol®. Taxadrol® je zcela přírodní, nehormonální aktivátor testosteronu tak, že je bezpečný a jak ukazují studie, dokáže zvýšit hladinu testosteronu, zvyšuje odolnost svalové hmoty, zvyšuje energii a snižuje množství tělesného tuku.
ZMA® je unikátní patentová minerální záležitost vyrobená procesem obsahující vysoce biologicky dostupné formy zinku a hořčíku, obsahující zinek l-monomethionin. (L-OptiZinc® - U. S. Patent 5,278,329).
Vitamin D přispívá k normální absorpci vápníku a fosforu, dále pomáhá k udržení normálních kostí, zubů, normální funkci svalů a přispívá k normální funkci imunitního systému.
Saw Palmetto přispívá ke zdravé prostatě a růstu vlasů, dále pomáhá k dobrým reprodukčním funkcím.


SLOŽENÍ:obsahuje: ZMA® (zinek /ve formě L-Monomethionin sulfát a L-Aspartát/ 3,125 mg (31,25 %*; citrát hořečnatý a oxid hořečnatý 46 mg /12,26%*/, pyridoxin HCL /vit.B6 – 1,09 mg – 78 %*/), Saw Palmetto extrakt ( serenoa repens – plod) 250 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), Cholekalciferol 0,1% (Vit. D3 - 5 mcg -100 %*), Taxadrol® (Pinus Sylvestris) 50 mg, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

*RHP – Referenční hodnota příjmu


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 1 kapsli denně před fyzickým výkonem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.Vitamíny a minerály

v 1 kapsliVitamin D3 - cholekalciferol5 mcg (100%*)

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliExtrakt Serenoa plazivá - Saw Palmetto Berries250 mgZMA250 mgTaxadrol® - Pinus Sylvestris50 mg

Barvavícebarevná
Reklama