Amix Nutrition BCAA XT 120 kapslí

Amix Nutrition BCAA XT 120 kapslí

1 obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Nutrition BCAA XT 120 kapslí 8594159537606 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

BCAA-XT je speciální směs větvených aminokyselin. Obsahuje L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin v poměru 2:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Amix™ Performance BCAA-XT je speciální směs větvených aminokyselin. Obsahuje L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin... Více o produktu

273,00 Kč
Informace o produktu
Amix Nutrition BCAA XT 120 kapslí

BCAA-XT je speciální směs větvených aminokyselin. Obsahuje L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin v poměru 2:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Amix™ Performance BCAA-XT je speciální směs větvených aminokyselin. Obsahuje L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin v poměru 2:1:1 ve prospěch L-Leucinu.

Doporučené dávkování:


Denní dávka jsou 4 kapsle. 2 kapsle před fyzickým výkonem a 2 kapsle ihned po fyzickém výkonu.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition BCAA XT 120 kapslí:
4 kapsleL-Leucin
1000 mg
L-Isoleucin
500 mgL-Valin
500 mgSložení:L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.Alergeny:Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

Barvavícebarevná
Reklama