Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g

Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g

Žádný obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g 8594060005683 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Creatine Monohydrate CreaPure - 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure®. 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure® vyrobený v Německu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě... Více o produktu

Tento produkt momentálně nenabízí žádný obchod.
Informace o produktu
Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g

Creatine Monohydrate CreaPure - 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure®. 100% čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě Creapure® vyrobený v Německu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne již konzumaci 3 g kreatinu denně.

Doporučené dávkování:


Vezměte 3 g denně.


Příprava:


Rozmíchejte 1 odměrku (3 g) kreatinu ve 200-300 ml vody nebo jiné tekutiny a ihned vypijte cca 30-60 minut před tréninkem. Sportovci užívající kreatin monohydrát by měly dbát na dostatečný příjem tekutin během celého dne a to minimálně 2 l.


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Amix Nutrition Creatine Monohydrate CreaPure 300g:
3gCreapure® Kreatin monohydrát
3 gSložení: čistý kreatin monohydrát Creapure®Alergeny:Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Barvavícebarevná
Reklama