Amix Performance Series Caffeine Natural 200mg 60 kapslí

Amix Performance Series Caffeine Natural 200mg 60 kapslí

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Performance Series Caffeine Natural 200mg 60 kapslí 8594060006222 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Amix Performance Series Caffeine je vysoce kvalitní kofein přírodního charakteru. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalosti a pomáhá ke zlepšení koncentrace a bdělosti. SLOŽENÍ: obsahuje: přírodní kofein PurCaf®, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®... Více o produktu

od 329,00 Kč
Informace o produktu
Amix Performance Series Caffeine Natural 200mg 60 kapslí

Amix Performance Series Caffeine je vysoce kvalitní kofein přírodního charakteru. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalosti a pomáhá ke zlepšení koncentrace a bdělosti.

SLOŽENÍ:obsahuje: přírodní kofein PurCaf®, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®, vegetariánská kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivio: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 1 kapsli denně přibližně 30-45 minut před fyzickou námahou. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Během užívání tohoto doplňku stravy omezte konzumaci dalších potravin a doplňků stravy obsahující kofein.
Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliPřírodní kofein - PurCaf®200 mg

Barvavícebarevná
Reklama