Amix Performance Series HMB 1500 90 kapslí

Amix Performance Series HMB 1500 90 kapslí

1 obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Performance Series HMB 1500 90 kapslí 8594060006079 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Je metabolit odvozený z esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-Leucin. SLOŽENÍ: obsahuje: Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý. DÁVKOVÁNÍ: Vezměte 1... Více o produktu

278,00 Kč
Informace o produktu
Amix Performance Series HMB 1500 90 kapslí

Je metabolit odvozený z esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-Leucin.

SLOŽENÍ:obsahuje: Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrát, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 1 kapsli 3x denně. Doporučené množství je 3 g denně.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliv 1 dávce 3 kapsleHMB500 mg1500 mg

Barvavícebarevná
Reklama