Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione 1000 60Vcaps

Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione 1000 60Vcaps

1 obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione 1000 60Vcaps 8594060002217 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione je doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem vitamínu C a zinku ke zvýšení hladiny glutathionu v organismu, ochraně buněk před oxidativním... Více o produktu

855,00 Kč
Informace o produktu
Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione 1000 60Vcaps

Amix Pro Series ProVEGAN Setria Glutathione je doplněk stravy v rostlinné kapsli V-Caps® Plus s obsahem vitamínu C a zinku ke zvýšení hladiny glutathionu v organismu, ochraně buněk před oxidativním stresem a podpoře normální funkce imunitního systému. Setria® Glutathione je tripeptide, složený z L-glutaminu, L-cysteinu a glycine.
Zinek a Vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému a a zinek navíc přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


SLOŽENÍ:obsahuje: Setria® L-Glutathion redukovaný, rostlinná kapsle Vcaps® Plus (hypromelóza, barvivo: oxid titaničitý); kyselina askorbová, protispékavá látka: mikrokrystalická celulóza; bisglycinát zinečnatý, látky protispékavé: rostlinný stearan hořečnatý a oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:2 kapsle ráno nebo kdykoliv během dne. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění:
Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsleVitamín C40 mg (50%*) 80 mg (100%*) Zinek (ChelaZone® bisglycinát chelát zinečnatý)5 mg (50%*) 10 mg (100%*)

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliv 1 dávce 2 kapsleSetria® L-Glutathione Reduced (L-Glutathion redukovaný)500 mg1000 mg

Barvavícebarevná
Reklama