Amix Pro Series Synchro BCAA + Sustamine 120 tablet

Amix Pro Series Synchro BCAA + Sustamine 120 tablet

Žádný obchod
Recenze:

Recenze a testy Amix Pro Series Synchro BCAA + Sustamine 120 tablet 8594159539983 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Amix™ Synchro BCAA + Sustamine® je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) v optimálním poměru 2:1:1 s přídavkem L-Alanyl-L-Glutaminu - Sustamine®. Tato... Více o produktu

Tento produkt momentálně nenabízí žádný obchod.
Informace o produktu
Amix Pro Series Synchro BCAA + Sustamine 120 tablet

Amix™ Synchro BCAA + Sustamine® je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) v optimálním poměru 2:1:1 s přídavkem L-Alanyl-L-Glutaminu - Sustamine®. Tato kombinace je vhodná k regeneraci lidského těla po zátěži. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které hrají důležitou roli v růstu a vývoji svalové hmoty.


SLOŽENÍ:L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, l-alanyl-l-glutamin Sustamine™, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, kroskarmelóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 6 tablet denně ihned po fyzické zátěži. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu. Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Aminokyselinové spektrum

v 1 tabletěv 1 dávce 6 tabletL-Isoleucin250 mg1500 mgL-Leucin500 mg3000 mgL-Valin250 mg1500 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletěv 1 dávce 6 tabletSustamine® (l-alanyl-l-glutamin)166,67 mg1000,02 mg

Barvavícebarevná
Reklama