Amix Super Vitamin D3 2500I.U. with Calcium 120cps

Amix Super Vitamin D3 2500I.U. with Calcium 120cps

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix Super Vitamin D3 2500I.U. with Calcium 120cps 8594159532212 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

Je esenciální, v tucích rozpustný vitamín, který je velmi často nazýván jako sluneční vitamín. Vitamín D přispívá k normální absorpci/využití vápníku a fosforu, dále k normální funkci imunitního systému a... Více o produktu

od 219,00 Kč
Informace o produktu
Amix Super Vitamin D3 2500I.U. with Calcium 120cps

Je esenciální, v tucích rozpustný vitamín, který je velmi často nazýván jako sluneční vitamín. Vitamín D přispívá k normální absorpci/využití vápníku a fosforu, dále k normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální stav kostí, zubů a svalů.
Vápník přispívá k normálnímu srážení krve, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci svalů, k normální funkci trávících enzymů a je přínosem pro udržování normálního stavu kostí a zubů.


SLOŽENÍ:obsahuje: uhličitan vápenatý, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®; želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý); cholekalciferol (vit. D), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý.


DÁVKOVÁNÍ:Vezměte 1 kapsli denně s jídlem.
Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a lidé, kteří mají nějaký zdravotní problém, by se měli vždy před použitím doplňku stravy poradit s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Číslo šarže a minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsliVitamin D3 - cholekalciferol62,5 mcg (1250%*) Vápník250 mg (31%*)

Barvavícebarevná
Reklama