Amix XFat Thermogenic Fat Burner 90 kapslí

Amix XFat Thermogenic Fat Burner 90 kapslí

2 obchody
Značka:

Amix

Recenze:

Recenze a testy Amix XFat Thermogenic Fat Burner 90 kapslí 8594060006185 najdete v konkrétním obchodě.

Popis:

XFat Thermogenic Fat Burner je unikátní produkt, kombinující 7 důležitých složek pro redukci tuku (Sinetrol, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine) Obsahuje kofein – není vhodné pro děti... Více o produktu

od 661,00 Kč
Informace o produktu
Amix XFat Thermogenic Fat Burner 90 kapslí

XFat Thermogenic Fat Burner je unikátní produkt, kombinující 7 důležitých složek pro redukci tuku (Sinetrol, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine)
Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy. (Obsah kofeinu - 200 mg v 1 dávce /3 kapsle/).
XFat Thermogenic Fat Burner je unikátní produkt, kombinující 7 důležitých složek pro redukci tuku (Sinetrol®, Green Coffee, Caffeine, Guarana, Synephrine, Salicin a BioPerine®)
Salix alba (White Willow Bark Extract)

Přispívá k udržení normální funkce kloubů a svalů a k povzbuzení těla

Citrus aurantium (synefrin)

Podporuje metabolismus tuků
Přispívá k udržení řízení hmotnosti

Guarana

Podporuje metabolismus tuků
Přispívá k udržení řízení hmotnosti
Přispívá k normální tělesné a duševní vitalitě

Piper nigrum (BioPerine®)

Přispívá k normálnímu trávení a normální tělesné hmotnostiSLOŽENÍ:obsahuje ve 3 kapslích: SINETROL® XPUR 900 mg (extrakt z hořkého pomeranče /citrus aurantium/, extrakt z grepu /Citrus grandis/, extrakt z červeného pomeranče /Citrus sinensis L. Osbeck/, guarana /extrakt ze semen paulinie nápojné/); želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý); extrakt ze semen zelené kávy 300 mg, Guarana extrakt 22% 200 mg (extrakt ze semen paulinie nápojné), exktrakt z kůry bílé vrby 200 mg (15% salicinu), Kofein 160 mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®); látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý; extrakt z hořkého pomeranče 10 mg (citrus aurantium, 95% synephrinu), Extrakt černého pepře (BioPerine®) 5 mg.


DÁVKOVÁNÍ:Denní dávka jsou 3 kapsle asi 45 min před fyzickou zátěží.
Upozornění:
Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor!
Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Konzumujte déle než 4 hod před spaním!

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsliv 1 dávce 3 kapsleBioperine®1,67 mg5 mgSINETROL® XPUR300 mg900 mgBezvodný kofein53,33 mg160 mgExtrakt z bobů zelené kávy (standardizovaný pro 50 % chlorogenové kyseliny - Coffea Arabica)100 mg300 mgExtrakt z guarany (standardizovaný pro 22 % kofein)66,67 mg200 mgExtrakt z kůry bílé vrby (standardizovaný pro 15 % salicin)66,67 mg200 mgCitrus Aurantium (standardizovaný pro 95 % synefrin)3,33 mg10 mg

Barvavícebarevná
Reklama